التسويق الدولي

فراخوان ایجاد بانک صادراتی تخصصی دارو ، تجهیزات پزشکی و محصولات حوزه سلامت (رایگان)

شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک در طی سال‌های اخیر کارنامه‌ای درخشان در حوزه بازاریابی و صادرات به کشورهای همسایه از جمله عراق، افغانستان، آذربایجان و پاکستان دارد، این امر با برخورداری از تیمی حرفه‌ای و روابط تجاری با شرکت‌های تولیدکننده داخلی ، شرکت های توزیع کننده و شخصیت های نافذ در حوزه‌های  تجهیزات پزشکی بین المللی امکان پذیر گردیده است.

 در جهت امرمهم صادرات شرکت زینو بنیان نیک با توجه به خلا وجود مرجع تخصصی بین المللی شرکت های دارویی ، تجهیزات پزشکی و محصولات حوزه سلامت  اقدام به تهیه بانک اطلاعاتی جامع و وسیع از کلیه محصولات دارای توان و گواهی صادراتی نموده است.

لذا از شما همکار و شرکت محترم دعوت می نماید اطلاعات اولیه خود را در لینک زیر وارد نموده تا در سرع وقت با شما تماس حاصل شود.

برای ورود لطفا کلیک کنید.

 این شرکت دارای عضویت در  اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق، اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات، و پاکستان می باشد.

شرکت زینوبنیان نیک در جهت امرمهم صادرات تصمیم دارد با فراهم نمودن بستر مناسب دیجیتال،  محصولات پزشکی با کیفیت ایرانی را به بهترین شکل بین المللی عرضه وبا کمترین هزینه به توزیع کنندگان کشورهای همسایه معرفی و بازاریابی کند.

پیرو این فراخوان شرکت هایی که تمایل دارند در ابن بستر همراه شوند از طریق لینک زیر پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

برای پیش ثبت نام لطفا کلیک کنید.

قابل ذکر است که پس از ثبت نام، محصولات شما از نظر کیفیت، استانداردهای مربوطه، گواهی صادراتی و مزیت رقابتی و ... ارزیابی میشوند و در صورت پذیرقته شدن با شما تماس گرفته خواهد شد. 

شرکت‌های پذیرفته شده موظفند تا تاریخ اعلام شده لیست های زیر را برای شروع همکاری آماده و ارسال نمایند.

تفاهم‌نامه پرشده

لیست محصولات همراه با قیمت (با اعتبار 3 ماهه)

تصاویر و توضیحات محصولات به زبان انگلیسی (طی فرمت درخواستی)

شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک ، با توجه به خلا وجود مرجع تخصصی بین المللی شرکت های دارویی ، تجهیزات پزشکی و محصولات حوزه سلامت وهمچنین پیرو فعالیت بازاریابی خود در کشورهای هدف صادراتی اقدام به تهیه بانک اطلاعاتی جامع و وسیع از کلیه محصولات دارای توان و گواهی صادراتی نموده است، لذا از شما همکارو شرکت محترم دعوت می نماید اطلاعات اولیه خود را در لینک زیر وارد نموده تا در سرع وقت با شما تماس حاصل شود.

این بانک در ابتدا به صورت رایگان در اختیار همکاران قرار خواهد گرفت  ، و در مراحل پیشرفت و ایراد قراردادهای همکاری بین المللی (فروش خارجی) هزینه های مورد نظر به آن شرکت محترم اعلام خواهد گردید.