التسجيل فی المعارض

التسجيل في المعارض
يعد الحضور فی المعارض الدولية أحد الأدوات الفعالة للشركات لتطوير أسواقها. شركة زينو بنيان كعضو في غرفة التجارة الإيرانية العراقية، غرفة التجارة الإيرانية الإماراتية، لجنة التجارة و رئيس لجنة المعدات والخدمات الطبية لغرفة التجارة الإيرانية الإماراتية ، لدینا فريق نشط و محترف لإقامة المعارض او اخذ التمثیل الحصري للمعارض الدولية.الحضور فی المعارض الدولیة فوائد کثیرة للشرکات.

فوائد المشاركة في المعارض الدولية

اضغظ هنا اللحصول على أخبار  المعارض المقامة.
للتسجيل في المعارض وتلقي المعلومات المعارض تواصل معنا.

فراخوان ثبت نام نمایشگاه بین المللی عراق هلث 2021 (اطلاعیه جدید )

شرکت زینو بنیان به عنوان برگزار کننده نمایشگاه عراق هلث از شرکت های شاغل در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دندان پزشکی و داروئی دعوت می‌کند تا در این رویداد مهم شرکت نمایند و خود را برای  حضور در بازارهای بین المللی محک بزنند. این نمایشگاه در شهر نجف در کشور عراق در تاریخ 18 تا 20 خرداد برگزار میشود.
ضمناً به دلیل وجود محدودیت فضا اولویت با شرکت هایی است که زودتر ثبت نام خود را انجام می دهند. 
برای دانلود کاتالوگ نمایشگاه عراق هلث 2021 لطفا کلیک کنید

ssssss

برای پیش ثبت نام در این نمایشگاه لطفا کلیک کنید

نمایشگاه عراق هلث بزرگترین رویداد حوزه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی ,  دندانپزشکی در کشور عراق به حساب می آید، همچنین در حوزه‌ی داروئی هر ساله شرکت‌های ایرانی با تجار و دولت عراق قرار دادها و تفاهم نامه‌های مهمی امضا می کنند.
این نمایشگاه که مورد حمایت وزارت بهداشت عراق است با حضور کشورهای مطرح حوزه صنعت پزشکی برگزار می شود، همواره حاشیه این نمایشگاه مرکزی مهم در برگزاری اسمینارها، کنفرانس‌ها و همایش‌های B2B در صنعت پزشکی بوده است.

نمایشگاه بین المللی یکی از ابزارهای مؤثر شرکت‌ها جهت توسعه بازار است. شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک به عنوان عضوی از اتاق بازرگانی ایران و عراق، اتاق بازرگانی ایران و امارات، کمیسیون تجارت و بازرگانی و رئیس کمیسیون تجهیزات و خدمات پزشکی اتاق بازرگانی ایران و امارات با سوابق اجرایی روشن طی سال‌های اخیر و با برخورداری از تیمی فعال و حرفه‌ای در کشورهای همسایه‌ ایران از جمله عراق و پاکستان، افغانستان و آذربایجان سعی نموده علاوه بر مدیریت پروژه‌های صادراتی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری نمایشگاه‌های خارجی کرده است، همچنین در تلاش است تا با کسب حمایت‌های مالی از سوی سازمان‌های دولتی شرایط را برای فعالیت تولید کنندگان داخلی در کشورهای دارای پتانسیل بالا فراهم سازد.

کشور عراق به دلیل ضعف در زیرساخت ها پزشکی و کمبود مراکز درمانی همواره رتبه اول را بین کشور های همسایه در توریست پزشکی داشته است. با گسترش ویروس کورونا و ایجاد محدودیت ها در تردد، بسته بودن مرزها و .. نیاز بسزایی درایجاد زیرساخت های پزشکی مانند بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، آزمایشگاه ها بوجود آمد. همچنین در راستای واکسناسیون همگانی در کشور عراق نیاز این کشور به زیرساخت های درمانی و داروئی در حال حاضر اولویت اول وزارت بهداشت عراق است که فرصتی استثنائی برای ورود شرکت های ایرانی می باشد.
امروزه پیش از هر زمانی شاهد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تخصصی در سطح بین‌المللی هستیم که یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای بازاریابی بین المللی است و هیچ‌یک از وسایل ارتباط‌جمعی همانند نمایشگاه کارکرد چندبعدی ندارد، شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی مزایای زیادی ایجاد می‌کند.

سوالات متداول

چرا شرکت در نمایشگاه مهم است؟

امروزه نمایشگاه یکی از ارکان مهم بازرگانی به حساب می‌آید. و سالانه شرکت‌ها ملیون ها دلار صرف حضور و برپایی نمایشگاه ها میکنند، نمایشگاه یک روشی ساده و محبوب برای بازاریابی و ارایه محصول و خدمات کسب و کار است. با پیشرفت در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ و... این روش کماکان از روش های محبوب است که اکثر شرکت های بزرگ از آن استفاده می کنند.

بازار کشور عراق به دلیل بکر بودن می تواند پله پرتاب برای کسب و کار شما باشد. اما کمبود اطلاعات کاربردی و بازارسنجی، ورود به این بازار را دشوار می کند.حضور در نمایشگاه سبب میشود شما تمام محصولات و خدمات خود را صورت مستقیم به تجار اصلی حوزه مربوطه ارائه دهید. که شامل بخش‌های دولتی و خصوصی می شود. همچنین منجر به جذب مخاطبان جدید و ایجاد روابط اقتصادی در یک بازار جدید خواهد شد که برای توسعه کسب و کار امری حیاتی است.

در صورت شدت گرفتن کورونا، تعطیل شدن نمایشگاه آیا هزینه قابل استرداد است ؟

ویروس کورونا در زندگی همه انسان ها تاثیرهایی گذاشته است و اخبار کنسل شدن گرده همایی ها پروازها و...  جزو اخبار طبیعی تلقی می شود. نمایشگاه IraqHealth2021 نیز از این امر مستثنی نیست. طبق هماهنگی های انجام شده توسط شرکت زینو بنیان نیک در صورت به وجود آمدن شرایط خاص (نبود پرواز، مشکلات مربوط به برگزار کننده و ...)  نمایشگاه به تاریخ دیگری موکول می شود، ولی در صورت لغو شدن نمایشگاه پول پرداختی شما بازگردانده می‌شود.

چه ملاک و معیارهایی برای انتخاب محل غرفه وجود دارد؟
زمان ثبت نام و واریز وجه، متراژ غرفه، گروه بندی

هزینه دریافت شده شامل چه مواردی میشود ؟

هزینه دریافت شده شامل یک غرفه است که دربرگیرنده سازه فلزی، میز کانتر، کفپوش، سردر و روشنایی است که  در صورت نیاز به غرفه سازی پیشرفته هزینه اضافی دریافت خواهد شد.

صندوق نوآوری و شکوفایی چه تسهیلاتی برای شرکت های دانش بنیان ارایه می دهد؟

طبق هماهنگی شرکت زینوبنیان نیک با صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلاتی معادل 70 درصد هزینه ساخت غرفه تا سقف 100 ملیون تومان به شرکت های دانش بنیان شرکت کننده در نمایشگاه پرداخت میشود. که این مبلغ پس از شرکت در نمایشگاه و منوط به ارائه فاکتور رسمی است. اطلاعات بیشنر در وبسایت صندوق نوآوری و شکوفایی.

برای نهایی کردن ثبت نام لطفا فرم قرار داد زیر را دانلود کنید و بعد از تکمیل اطلاعات آن را بارگزاری کنید.

نمایشگاه بین المللی یکیSSSا

Sز ابزارهای مؤثر شرکت‌ها جهت توSسعه بازارDD است. شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک به عنوان عضوی از اتاق بازرگانی ایران و عراق، اتاق بازرگانی ایران و امارات، کمیسیون تجارت و بازرگانی و رئیس کمیسیون تجهیزات و خدمات پزشکی اتاق بازرگانی ایران و امارات با سوابق اجرایی روشن طی سال‌های اخیر و با برخورداری از تیمی فعال و حرفه‌ای در کشورهای همسایه‌ ایران از جمله عراق و پاکستان، افغانستان و آذربایجان سعی نموده علاوه بر مدیریت پروژه‌های صادراتی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری نمایشگاه‌های خارجی کرده است، همچنین در تلاش است تا با کسب حمایت‌های مالی از سوی سازمان‌های دولتی شرایط را برای فعالیت تولید کنندگان داخلی در کشورهای دارای پتانسیل بالا فراهم سازد.

امروزه پیش از هر زمانی شاهد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تخصصی در سطح بین‌المللی هستیم که یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای بازاریابی بین المللی است و هیچ‌یک از وسایل ارتباط‌جمعی همانند نمایشگاه کارکرد چندبعدی ندارد، شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی مزایای زیادی ایجاد می‌کند. این مزایا عبارت‌اند از:

مزایای شرکت در نمایشگاه بین المللی

ایجاد تجارتی جدید

با وجود بیش از هزاران بازدیدکننده، نمایشگاه‌ها بین المللی فرصت خوبی برای دیدار با تأمین‌کنندگان، مصرف‌کنندگان برای ایجاد روابط تجاری جدید و توسعه روابط کنونی است.

برندسازی

خدمات تبلیغاتی ارائه شده مانند چاپ کاتالوگ شرکت‌های حاضر و ثبت لیست این شرکت‌ها در فضای مجازی از سوی برگزارکننده نمایشگاه فرصت‌های مناسبی جهت آشنایی با نام شرکت، شهرت بیشتر را فراهم می‌سازد.

شبکه‌سازی

در نمایشگاه بین المللی امکان ارتباط با تجار حوزه موردنظر وجود داشته و لازم به ذکر است بسیاری از مسئولین و توزیع‌کنندگان حوزه مدنظر حضور خواهند داشت.

حضور در بازار رقابتی

حضور در این نوع نمایشگاه‌ها منجر به باقی‌ماندن در بازار رقابتی می‌شود. بدین صورت که آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان صنعت در معرض دید متخصصان قرار گرفته و با استفاده از نظراتت فنی، سلیقه کشورها و منجر به متناسب‌سازی بهینه تولیدات و خدمات خواهد شد.

بررسی محصولات و خدمات دیگران

در نمایشگاه‌های تخصصی می‌توان به‌عنوان بازدیدکننده با برنامه و عملکرد شرکت‌های همکار آشنا شده و سؤالات خود را به‌صورت مستقیم از کارشناسان بپرسید. 

کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی

در سال‌های اخیر نرخ برگزاری این کلاس‌ها و کارگاه‌های یک‌روزه در محوطه نمایشگاه‌ها یا داخل سالن‌ها رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است. محتوای این آموزش‌ها در رابطه به موضوع نمایشگاه است و به افراد تازه‌کار یا علاقه‌مند، دید و بینش خوبی ارائه می‌دهند. این کلاس‌ها معمولا رایگان هستند و توسط افراد باتجربه و مهارت تشکیل می‌شوند.

ایجاد بازاری جدید

با توجه به توسعه‌ روزافزون فرصت‌ها و پتانسیل‌های تجاری در کشورهای همسایه مانند مستعد بودن کشورها برای واردات و ارزان بودن کالا و خدمات کشور ما نسبت به کیفیت مناسب ارائه شده با ورود به بازاری جدید به گسترش و تقویت شرکت خود بپردازد.

برای اطلاع از اخبار و نمایشگاه‌های برگزارشده کلیک کنید. همچنین برای ثبت‌نام در نمایشگاه‌ها و دریافت اطلاعات، با استفاده از راه‌های ارتباطی بالای صفحه با ما در ارتباط باشید