نمایشگاه های برگزار شده

 

کشور نمایشگاه‌های برگزار شده
عراق
نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی(2019)
نمایشگاه بین المللی جیتکس (GITEX,2019)
پاکستان نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی (PakHealth)

*برای اطلاعات بیشتر بر روی نمایشگاه کلیک کنید.

نمایشگاه‌های برگزار شده در کشور عراق

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی عراق/بغداد 2019

نمایشگاه بین المللی سالانه  تجهیزات پزشکی و دارویی عراق یکی از مهمترین و بزگترین نمایشگاهای حوزه سلامت است، این نمایشگاه بین‌المللی در 2 الی 4 سپتامبر 2019 در شهر بغداد برگزار شد. علاوه بر آشنایی با جدیدترین تکنولوژی‌های در حوزه بهداشت، سلامت، تجهیزات پزشکی، دارو، فرصتی ویژه  برای آشنایی و ایجاد ارتباط با وزارت بهداشت عراق، شرکت‌های خصوصی و مراکز درمان فعال در حوزه سلامت شد. در این دوره از نمایشگاه  تعداد ۴۵۰ شرکت عراقی و بین المللی حضور داشتند که در آن ۲۱ شرکت از کشور ایران به ارائه محصولات و خدمات خود پرداختند.

English-Invitation Letter

شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک با مدیریت سرکار خانم فلاحتی به عنوان عضوی از اتاق بازرگانی ایران و عراق و نیز کمسیون تجارت و بازرگانی، با تجربه برگذاری نمایشگاه‌ها بین المللی کشور عراق و دیگر کشوران همسایه در سال‌های گذشته، اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری نمایشگاه بین المللی سالانه  تجهیزات پزشکی و دارویی عراق/بغداد به عنوان بزرگ‌ترین رویداد حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت این کشور نمود و زمینه‌های لازم را برای حضور شرکت‌های فعال در قالب پاویون ایران به عمل آورده است. تولید کنندگان ایرانی با حضور در این نمایشگاه توانستند به بازار 40 ملیونی عراق ورود پیدا کنند، همچنین با شناخت توزیع کنندگان، مدیران بیمارستان‌ها و نمایندگان بهداشت فرصتی برای معرفی خود به عنوان نماینده تامین کننده کالای سلامت پیدا کردند.

 

A1222

 

در این دوره از نمایشگاه با حضور وزیر بهداشت عراق (آقای علوان)، رییس اتاق بازرگانی (آقای الزهیر) و رییس سندیکای دارو و همچنین معاون سفیر ایران در عراق دکتر طباطبائی به بازدید از غرفه‌های مختلف به خصوص شرکت های حاضر در پاویون ایران پرداختند. همچنین با اعلام رضایت کامل هیئت سیاسی از نحوه برگزاری نمایشگاه موجب بازتاب گسترده در رسانه های عراقی و ایرانی شد، لینک کلیپ‌ها در زیر قرار دارد.

****برای دانلود کلیپ نمایشگاه لطفا کلیک کنید

**کلیپ تیزر نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی عراق 2019

**کلیپ بازتاب خبری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی عراق 2019
**کلیپ بازدید هیئت سیاسی عراق نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی عراق 2019

 

 

نمایشگاه بین المللی جیتکسعراق (Gitex,2019) 

نمایشگاه جیتکس با شعار دری به روی آینده معتبرترین نمایشگاه در زمینه تکنولوژی و فناوری اطلاعات عراق می‌باشد که در آن جدیدترین نوآوری‌ها و تکنولوژی‌ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در عراق به نمایش گذاشته می‌شود. علاوه بر آشنایی با جدیدترین تکنولوژی‌های حوزه فناوری، نمایشگاه جیتکس فرصتی ویژه و بسیار مناسب برای آشنایی و ایجاد ارتباط با تجار حوزه IT عراق، صادرات و اخذ نمایندگی محصولات در عراق می‌باشد. چهارمین دوره‌‌ی این نمایشگاه تحت حمایت کامل وزیر ارتباطات عراق جناب آقای دکتر نعیم الربائی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی عراق در بغداد در 18 الی 21 آذرماه 1398 برگزار شد. علاوه بر برگزاری نمایشگاه تعدادی کنفرانس نیز در زمینه مباحث علمی روز در این حاشیه این نمایشگاه برگزار شدو فرصت‌ها و سرمایه‌گزاری‌های وزارت ارتباطات عراق در مباحث نوین فناوری اطلاعات مطرح گردید.

Header A4 Gtex instagram

شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک به عنوان عضوی از اتاق بازرگانی ایران و عراق و نیز کمسیون تجارت و بازرگانی، با تجربه برگذاری نمایشگاه‌ها بین المللی کشور عراق در سال‌های گذشته اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری چهارمین دوره نمایشگاه ‌جیتکس بغداد به عنوان بزرگ‌ترین رویداد حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات این کشور کرد و زمینه‌های لازم را برای حضور شرکت‌های فعال و خصوصاً دانش‌بنیان ایرانی را در قالب پاویون ایران به عمل آورده است، در این نمایشگاه کشورهایی چون آمریکا، چین، کانادا و .. وجود داشتند.

مشخصات اسپانسرهای رسمی نمایشگاه جیتکس  (Gitex)

کشور عراق در بحث فنآوری و زیرساخت نرم‌افزاری بسیار ضعیف بوده و این نمایشگاه سالانه مرجع انتخاب پیمانکاران از سوی وزارت خانه‌‌های کشور عراق جهت انجام پروژه‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات عراق است. بنابراین سپانسرهای رسمی نمایشگاه جیتکس (Gitex) شامل بیشتر وزارت خانه‌ها و شرکت‌های بزرگ عراق بودند مانند:وزارت ارتباطات عراق، وزارت تجارت عراق وزارت علوم فناوری عراق، وزارت نفت عراق، وزارت حمل و نقل عراق و ... بودند، که نشان از اهمیت فوق العاده این نمایشگاه داشت.

a

 

دسته‌بندی عناوین پروژه‌های نمایشگاه جیتکس

به صورت کلی عناوین پروژه‌های که در این نمایشگاه مورد سرمایه‌گذاری قرار گرفت در دسته‌های زیر طبقه‌بندی می‌شوند:

****برای دانلود کاتالوگ نمایشگاه لطفا کلیک کنید

** کاتالوگ  نمایشگاه بین المللی جیتکس عراق (Gitex,2019)

 

نمایشگاه‌های برگزار شده در کشور پاکستان

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دندان‌پزشکی و دارویی پاک هلث پاکستان (PakHealth,2020) 

پاک هلث یکی از مهمترین و بزگترین نمایشگاهای حوزه سلامت است، چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی PakHealth پاکستان در 20 الی 21 دی ماه 1398 در شهر لاهور برگزار شد. در قالب پاویون ایران به همراه گروه برگزیده از شرکت‌های توانمند تولیدکننده تجهیزات پزشکی-آزمایشگاهی-داروئی زمینه‌ی حضور پررنگ‌تر را در کشور پاکستان و ایجاد بسترهای مناسب به جهت صادرات را فراهم ساخت. لازم به ذکر است در نمایشگاه PakHealth پاکستان در حدود 500 شرکت پاکستانی و 4000 بازدید‌کننده حضور داشتند.

pwstr

 

شرکت زینو بنیان نیک با توجه به متراژ اختصاص یافته در نمایشگاه، برای حمایت از شرکت‌های حضور یافته فضای استاندارد و بهینه‌ای اختصاص داد به این صورت که مدل پاویون بر مبنای غرفه‌های مستقل 9 متری برای هر شرکت طراحی گردید. 

مشخصات بازدیدکنندهگان نمایشگاه پاک هلث پاکستان (PakHealth,2020) 

در این نمایشگاه با حضور شرکت های تولیدکننده تجهیزات پزشکی-آزمایشگاهی-داروئیبازخوردهای مناسبی از همکاری و ایجاد تعاملات با شرکت های تولیدی ایرانی دریافت گردید و برخی از این بازخوردها پس از پیگیری های بیشتر منجر به تفاهم نامه و قراردادهای نمایندگی شد.

****برای دانلود کلیپ نمایشگاه لطفا کلیک کنید

**کلیپ تیزر نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی پاکستان (PakHealth,2020)