حقوقی

وکیل زبده شما در کشورهای همسایه

زینو بنیان نیک متخصص ثبت و راه‌اندازی شرکت‌های خارجی و وطنی، شعب و نمایندگی‌ها در بازار هدف می‌باشد. ما با طبقه‌بندی و سیستماتیک نمودن اطلاعات، قوانین و دستورالعمل‌ها این نوع خدمات را به صورت شفاف، سریع و آسان ارائه می‌نماییم. ما مفتخریم که توانسته‌ایم مشتریان متعددی را با ثبت بنگاه و علامت تجاری، افتتاح حساب، اجاره و خرید دفاتر و املاک تجاری، اخذ ضمانت نامه‌های بانکی جهت شرکت در مناقصات و تهیه روادید‌های مختلف یاری داده و رضایت کامل آن‌ها را جلب نماییم.

ثبت شرکت :

در کشورهای همسایه شرکت‌ها و اشخاصی که درصدد فعالیت در بازار می‌باشند بایستی جهت تسهیل امور در بازار ایشان چهره حقوقی به دست آورند و در بازار بین‌المللی این امر مزیت رقابتی شناخته می‌شود که توان و آزادی عمل بیشتری به شرکت‌ها و اشخاص ثبت شده خواهد داد.

ثبت برند :

شرکت‌های تولید کننده و صادر کننده فعال بایستی به این نکته همواره توجه داشته باشند که حفظ حقوق معنوی محصولات صادراتی به بازارهای بین‌المللی دیگر بدون در نظر گرفتن موارد حقوقی، امنیت نام و علامت کالا و محصول صادراتی در کشور میزبان را مخاطره آمیز می‌نماید. پیشنهاد می‌شود که شرکت‌هایی که در حوزه صادرات در بازار خارجی موفق ظاهر شده‌اند همواره ثبت‌نام و علامت تجاری را در اولویت ادامه فعالیت خود در کشور هدف قرار دهند. شرکت‌هایی که بررسی و تحقیقات بازار محصولات و کالای خود را در کشور هدف صورت داده‌اند و احتمال موفقیت خود را در این بازار بالا می‌بینند بهتر است که این اقدام را قبل از ورود به بازار برنامه‌ریزی و اجرا نمایند.