لجستیک

حوزه لجستیک از حیث هزینه، زمان‌بندی، ایمنی و قابلیت اطمینان نقش بسیار تعیین کننده‌ای در یک فعالیت بازرگانی دارد. صحت مدیریت این حوزه نه تنها موفقیت و منافع فعالیت تجاری را تضمین می‌نماید، بلکه در رشد، توسعه و رقابت آن در بازار هدف نیز می‌تواند نقش کلیدی ایفا نماید. ما در زینو بنیان نیک با آگاهی از این امر، خدمات بسیار ویژه‌ای به مشتریان ارائه می‌دهیم.

زینو بنیان نیک متخصص ارائه خدمات حمل و نقل به صورت door-to-door از سراسر دنیا به بازار هدف و بالعکس، و همچنین حمل داخلی در بازار هدف می‌باشد. ما با بهره گیری از دانش جغرافیایی و مهندسی نیروهای بومی خود در مناطق مختلف، انبار و دفاتر کاری در نقاط مهم ( از جمله تهران، بغداد، اربیل، شلمچه، پرویزخان، باشماخ، زرباطیه، ام القصر، زاخو و بصره)، سابقه درخشان و حجم کاری بالا محموله‌های شما را با بهترین زمان، کیفیت و هزینه حمل می‌نماییم.

خدمات دپارتمان لجستیک

خدمات دپارتمان لجیستیک شرکت مدیریت صادرات زینو بنیان نیک به شرح زیر است:

مدیریت لجستیک :

تأثیرگذاری هزینه‌های لجستیک پروژه‌های تجاری ( بازرگانی پیمانکاری) باعث می‌گردد مدیران نگاه پروژه‌ای به موضوع مدیریت لجستیک داشته باشند از این رو زینو بنیان نیک بر همین اساس با رویکرد بومی و شبکه‌ای خود بصورت کلان عملیات لجستیک فعالیت‌های اقتصادی را مدیریت می‌نماید. که علی‌رغم پوشش تمامی نیازهای اجرایی، عملیاتی در بازار توانسته است سایر فعالیت‌های اجرایی را در این فرآیند پوشش و هدایت نماید.

حمل یکپارچه در بازار هدف :

ارائه‌ی مجموعه خدمات حمل، تخلیه و بارگیری و ترخیص کالا در ایران و کشور در بازار هدف می‌باشد که صاحب کالا بدون نیاز به هر گونه اقدامی کالای خود را درب انبار در ایران تحویل داده و در انبار موردنظر خود در در کشور هدف تحویل می‌گیرد.

تشریفات گمرکی  :

یکی از خدمات مرتبط با فرآیند لجستیک تشریفات گمرکی در مبدأ و مقصد می‌باشد. لذا این مجموعه با ایجاد دفاتر کاری در مرزهای مشترک ایران و عراق، مرز مشترک عراق و ترکیه، مبادی هوایی و بنادر در بازار هدف علاوه بر انجام کلیه فرآیند گمرک صادراتی برای کالاهای صادراتی از ایران، کلیه عملیات ترخیص واردات کالا در در بازار هدف را پوشش می‌دهد.

حمل کریری در بازار هدف :

این مجموعه سرویس های کریری را در بازار هدف و از مبادی و سردری به نقاط مختلف ارائه می دهد. این ناوگان قابلیت حمل محموله های فله (جامد)، یخچالی و ترافیکی را دارا می‌باشد.

مدارک و مستندات تجاری و گمرکی :

با توجه به اینکه هرگونه صادرات کالا نیازمند ارائه اسناد می‌‌باشد از این رو شرکت زینو بنیان نیک با توجه به تجارب خود در حال حاضر کلیه مستندات و گواهی لازم جهت صادرات کالا از ایران و واردات کالا به بازار هدف را ارائه می‌نماید.

حمل مستقیم به کشور هدف :

زینو بنیان نیک ارائه‌کننده‌ی مجموعه خدمات حمل، تخلیه و بارگیری و ترخیص کالا در ایران و کشور هدف می‌باشد که صاحب کالا بدون نیاز به هر گونه اقدامی کالای خود را درب انبار در ایران تحویل داده و در انبار موردنظر خود در کشور هدف تحویل می‌گیرد.

خدمات انبارداری :

یکی از خدمات لازم در سیستم‌های لجستیک انبارش کالا در مبادی و شهرهای مختلف بر اساس تقاضای مشتریان می‌باشد، مجموعه زینو بنیان نیک با تکیه بر منابع خود در کشورهای هدف اقدام به ایجاد انبارهایی نموده است. از این رو این مجموعه قابلیت انبارش کالاهای مختلف را در شرایط مختلف دارا می‌باشد.