نمایندگی صادرات

نمایندگی صادرات

صادرات و واردات از طریق مبادی گمرک ایران موضوعی تخصصی و نیازمند آشنایی کامل از بازار هدف  و قوانین مرتبط است. شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک به عنوان: عضو اتاق بازرگانی ایران و عراق، اتاق بازرگانی ایران و امارات،  کمیسیون تجارت و بازرگانی با سوابق اجرایی روشن طی سال‌های اخیر و با برخورداری از تیمی فعال و حرفه‌ای در صادرات بخصوص کشورهای ایران از جمله عراق، افغانستان، آذربایجان و پاکستان، با تجربه همکاری مستقیم با شرکت‌های توزیع کننده در حوزه‌های مختلف و انجام چندین پروژه در زمینه‌ی صادرات تجهیزات پزشکی و خدمات سلامت  به کشورهای همسایه، توانایی فراهم سازی ایجاد نمایندگی‌ها برای شرکت های ایرانی در کشورهای همسایه را دارد.

با توجه به شرایط کشورهای همسایه مانند 1-بازار بزرگ مصرف کننده 2-تقارب فرهنگی 3-ارزان بودن حمل و نقل و ... ، پتانسیل‌ روزافزونی برای تجارت وجود دارد، طبق آمار اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران در شش ماهه نخست سال  1399مقداری برابر با  13 میلیارد و 566 میلیون دلار صادرات داشته که از این میزان، 8 میلیارد و 16 میلیون دلار به  کشورهای همسایه صورت گرفته است. این آمار نشان می‌دهد در صورت ایجاد کانال‌های مناسب می‌توان به بازارهای جدید دست پیدا کرد و موجب گسترش بازار، افزایش سود، ارز آوری برای کشور و ... خواهد شد.

ثبت نمایندگی فروش‌ در کشورهای همسایة به دلیل ماهیت و فرایندهای پیچیده از قبیل ثبت شرکت، ثبت برند و یا ثبت شعبه، شرکت در مناقصات و پروژه‌های فنی مهندسی ، خدمات حمل و ترانزیت کالا به منظور صادرات و ... نیاز به متخصصین دارد. شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک با سابقه و تجربه غنی و با داشتن کادری مجرب در داخل و خارج کشور، در تأمین و ارائه چنین خدماتی، پیشتاز بوده و با استفاده از کادر مجرب خود خدمات تخصصی را به شما عرضه می‌کند.

nmabndyg w frrwsh sadraty

خدمات شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک در نمایندگی صادرات

شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک با برخورداری از تیمی فعال و حرفه‌ای در ایجاد نمایندگی و فروش در کشورهای همسایه میتواند خدمات زیر را برای ارتقای کسب و کار شما ارائه  نماید:

به منظور حفظ اختصار از بیان همه خدمات خودداری شده است. برای اطلاعات و راهنمایی بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

دانلود فرم
بارگزاری فرم ( pdf یا docx )