نشست‌‎های برگزار شده

نشست‌های برگزار شده

یکی دیگر از برنامه‌های شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک تنظیم نشست‌های (Business to Business Marketing) در حاشیه نمایشگاه‌ها با هدف افزایش نتیجه‌بخش بودن شرکت در نمایشگاه‌ها است.

بازاریابی تجارت به تجارت (Business to Business Marketing) به تعاملات تجاری بین دو کسب‌وکار گفته می‌شود که یک کسب‌وکار تجاری به‌جای تعامل با مصرف‌کننده محصولات یا سرویس‌های خود را به یک کسب‌وکار تجاری دیگر ارائه می‌نماید. این نوع بازاریابی برای هر تجارتی حائز اهمیت است چرا که اگر بتوان با یک تجارت دیگر وارد همکاری و معاملات شوید، می‌توانید حجم گسترده‌ای به توزیع و فروش محصولات و سرویس‌هایتان اضافه کنید، سفارش‌ها ثابت و بلندمدت دریافت کنید، بیشتر در معرض دید قرار بگیرید و ... این نوع بازاریابی به عنوان یک سکوی پرتاب به سمت موفقیت نام برده می‌شود!

WhatsApp Image 2021-01-25 at 11.33.27

نشست‌های نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی عراق/بغداد 2019

شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک  با برگذاری نشست‌های(B2B)برای شرکت‌های ایرانی در حاشیه نمایشگاه‌‌های بین المللی مانند نمایشگاه بین المللی پاک هلث عراق، نمایشگاه‌ پاک هلث پاکستان، نمایشگاه تجهیزات پزشکی و دارویی عراق و ... فرصت توسعه کسب کار را فراهم می‌کند.

 

33dbbba2-0000-49292-aad6-7c6399247a2d

نشست‌های نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و دارویی عراق/بغداد 2019

 

حاصل این نشست‌ها غالبا قراردادهای مسرت بخش و قابلی قبولی برای شرکت کننده‌‎ها داشته است. برای شرکت در نشست‌های جدید (B2B)  و اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.