مشاوره صادرات

 مشاوره صادرات

شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک به عنوان:

عضو اتاق بازرگانی ایران و عراق

عضو اتاق بازرگانی ایران و امارات 

عضو کمیسیون تجارت و بازرگانی

با سوابق اجرایی روشن طی سال‌های اخیر و با برخورداری از تیمی فعال و حرفه‌ای در حوزه صادرات و واردات بخصوص کشورهای همسایه از جمله صادرات به عراق، افغانستان، آذربایجان و پاکستان، با تجربه همکاری مستقیم با شرکت‌های توزیع‌کننده در حوزه‌های مختلف و انجام چندین پروژه در زمینه صادرات تجهیزات پزشکی و خدمات سلامت به کشورهای همسایه، توانایی فراهم‌سازی زمینه برای صادرات شرکت‌های ایرانی به کشورهای همسایه را دارد.

tax-planww-1

با توجه به شرایط کشورهای همسایه مانند بازار مصرف کننده، تقارب فرهنگی، ارزان بودن حمل و نقل و ... ،پتانسیل‌ روزافزونی برای تجارت وجود دارد، طبق آمار اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران در شش ماهه نخست سال  1399مقداری برابر با  13 میلیارد و 566 میلیون دلار صادرات داشته که از این میزان، 8 میلیارد و 16 میلیون دلاربه  کشورهای همسایه صورت گرفته است. این آمار نشان می‌دهد در صورت ایجاد کانال‌های مناسب می‌توان به بازارهای جدید دست پیدا کرد و موجب گسترش بازار، افزایش سود، ارز آوری برای کشور و ... خواهد شد.

صادرات به دلیل ماهیت و فرایندهای پیچیده از قبیل برقراری روابط تجاری، شرایط پرداخت، مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی، گشایش اعتبار، بیمه حمل ونقل، بازرسی کالا، اسناد حمل و .. نیازمند دریافت مشاوره صادرات هستند تا از هدر رفت بودجه جلوگیری شود.

 

خدمات شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک در صادرات

شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک با برخورداری از تیمی فعال و حرفه‌ای در صادرات می‌تواند خدمات زیر را برای ارتقای کسب‌وکار شما ارائه نماید:

به‌منظور حفظ اختصار از بیان همه خدمات خودداری شده است. برای اطلاعات و راهنمایی بیشتر کافی است با ما تماس بگیرید.

دانلود فرم
بارگزاری فرم ( pdf یا docx )