نمایشگاه بین المللی GTX-i 2022 بغداد / عراق

22222

فراخوان ثبت نام در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات عراق 2022

به اطلاع کلیه فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌رساند شرکت زینو بنیان نیک، دارای مجوز برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی از سازمان توسعه تجارت، با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، برگزارکننده پاویون ایران در نمایشگاه بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات عراق با عنوان GTX-I 2022 خواهد بود که از تاریخ 18 الی 21 خرداد ماه در شهر بغداد برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور عراق، با حمایت دفتر نخست وزیری عراق و وزارتخانه‌های ارتباطات، تجارت و آموزش عالی و باحضور مقامات عراقی، مدیران و متخصصین شرکتهای عراقی و خارجی برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این رویداد شناسایی آخرین دستاوردها و نوآوری‌های کشورهای مختلف در حوزه دیجیتال و استفاده موثر از آنها در عراق بوده و فرصت بسیار مناسبی برای معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شرکت‌های پیشرو و خلاق ایرانی و کسب سهم از بازار گسترده عراق خواهد بود

برای دانلود کاتالوگ نمایشگاه اینجا کلیک کنید

 

- تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به عنوان یکی از حامیان اصلی این نمایشگاه، تسهیلات ویژه‌ای برای شرکت‌های دانش‌بنیان در نظر گرفته است. این صندوق تا هفتاد درصد هزینه‌های مشارکت در نمایشگاه را به شرکت‌های دانش‌بنیان بصورت حضور مستقل تسهیلات بلاعوض اعطا میکند. جهت اطلاع بیشتر از شرایط این تسهیلات با دبیرخانه نمایشگاه تماس حاصل فرمایید.

 

زمینه‌های مشارکت در نمایشگاه جیتکس بغداد 2022

 

- چرا بازار فناوری اطلاعات عراق؟

 

- چرا نمایشگاه جیتکس بغداد؟

 

لطفا برای نهایی کردن ثبت نام فرم زیر را دانلود و بعد از تکمیل اطلاعات، آن را بارگزاری کنید:

 فایل اکسل فرم ثبت‌نام 

دانلود فرم
بارگزاری فرم ( pdf یا docx )