نمایشگاه بین المللی پاک هلث 2022

WelcomeIRANPAK 

فراخوان ثبت نام نمایشگاه بین المللی پاک هلث 2022 (اطلاعیه جدید )

شرکت زینو بنیان به عنوان برگزار کننده پنجمین نمایشگاه پاک هلث از شرکت های شاغل در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دندان پزشکی و داروئی دعوت می‌کند تا در این رویداد مهم شرکت نمایند و خود را برای  حضور در بازارهای بین المللی محک بزنند. این نمایشگاه در شهرلاهور در کشور پاکستان برگزار خواهد شد. در تاریخ 17 الی 19  آذرماه برگزار میشود.

برای دانلود کاتالوگ نمایشگاه پاک هلث 2022 لطفا کلیک کنید.

 

چرا بازارتجهیزات پزشکی پاکستان ؟

 

چرا نمایشگاه پاک هلث؟

نمایشگاه پاک هلث تنها رویداد نمایشگاهی شمال پاکستان در شهر لاهوردرحوزه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی , دندانپزشکی می باشد. 

چرا لاهور:

.لاهور یکی از شهرهای جمهوری اسلامی پاکستان و مرکز ایالت پنجاب این کشور است. این شهر پس از کراچی دومین شهر بزرگ پاکستان محسوب می‌شود

شهر لاهور در لیست بزرگ‌ترین شهرهای پاکستان قرار دارد و در افکار مردم به عنوان قلب پاکستان مطرح می‌گردد. ریشهٔ تاریخ خلقت در پاکستان به همین شهر بازمی‌گردد و نیز محیطی فرهنگی دارد. کارشناسان ثروت و آموزش و پرورش در میان شهرهای پاکستان بیشتر این شهر را انتخاب می‌نمایند و در این شهر مسکن می‌گزینند؛ چرا که هم برای درآوردن پول محیطی بازرگانی و هم برای آموزش محیطی فرهنگی دارد. شهر لاهور بیشتر اوقات باغ شهر خوانده می‌شود و نیز میراث امپراتوری مغولی هند در این شهر بر جای مانده‌است. این شهر مکانی در نزدیکی رودخانه‌های راوی و وگاه است و به همین دلیل باغات سرسبز و زیبای فراوانی دارد. شهر لاهور به دلیل قرار گرفتن در مرز جمهوری اسلامی پاکستان با هند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تعدادی اندکی دانشجوی ایرانی در دانشگاه مهندسی لاهور (دانشگاه UET) و پزشکی پنجاب مشغول به تحصیل می باشند

 

سوالات متداول

 

چرا شرکت در نمایشگاه مهم است؟

نمایشگاه بین المللی یکی از ابزارهای مؤثر شرکت‌ها جهت توسعه بازار است. شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک به عنوان عضوی از اتاق بازرگانی ایران و پاکستان ، اتاق بازرگانی ایران و امارات ، اتاق بازرگانی ایران و عراق و رئیس کمیسیون تجهیزات و خدمات پزشکی اتاق بازرگانی ایران و امارات و ایران  وپاکستان  با سوابق اجرایی روشن طی سال‌های اخیر و با برخورداری از تیمی فعال و حرفه‌ای در کشورهای همسایه‌ ایران از جمله عراق و پاکستان، افغانستان و آذربایجان سعی نموده علاوه بر مدیریت پروژه‌های صادراتی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری نمایشگاه‌های خارجی نموده است، این شرکت نماینده انحصاری شرکت VT  EVENT کشورپاکستان جهت برگزاری نمایشگاه هلث می باشد، همچنین در تلاش است تا با کسب حمایت‌های مالی از سوی سازمان‌های دولتی شرایط را برای فعالیت تولید کنندگان داخلی در کشورهای دارای پتانسیل بالا فراهم سازد.

امروزه نمایشگاه یکی از ارکان مهم بازرگانی به حساب می‌آید. و سالانه شرکت‌ها ملیون ها دلار صرف حضور و برپایی نمایشگاه ها میکنند، نمایشگاه یک روشی ساده و محبوب برای بازاریابی و ارایه محصول و خدمات کسب و کار است. با پیشرفت در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ و... این روش کماکان از روش های محبوب است که اکثر شرکت های بزرگ از آن استفاده می کنند.

بازار کشوربزرگ پاکستان می تواند پله پرتاب برای کسب و کار شما باشد. اما کمبود اطلاعات کاربردی و بازارسنجی، ورود به این بازار را دشوار می کند.حضور در نمایشگاه سبب میشود شما تمام محصولات و خدمات خود را صورت مستقیم به تجار اصلی حوزه مربوطه ارائه دهید. که شامل بخش‌های دولتی و خصوصی می شود. همچنین منجر به جذب مخاطبان جدید و ایجاد روابط اقتصادی در یک بازار جدید خواهد شد که برای توسعه کسب و کار امری حیاتی است.

 

صندوق نوآوری و شکوفایی چه تسهیلاتی برای شرکت های دانش بنیان ارایه می دهد؟

طبق هماهنگی شرکت زینوبنیان نیک با صندوق نوآوری و شکوفایی  جهت شرکت های دانش بنیان پاویون به تعداد محدود با پرداخت 30 درصد از هزینه کل ، غرفه  واگذار خواهد شد و  همچنین تعدادی نیز به صورت ثبت نام به صورت حضور مستقل نیز غرفه واگذار میگردد.(70 درصد هزینه غرفه ، اقامت و هتل تا سقف 100 میلیون تومان)   که این مبلغ پس از شرکت در نمایشگاه و منوط به ارائه فاکتور رسمی است. اطلاعات بیشنر در وبسایت صندوق نوآوری و شکوفایی.

مراحل اخذ حمایت شرکت‌های دانش بنیان از صندوق نوآوری و شکوفایی چگونه است؟

برای اخذ این حمایت شرکت‌های دانش بنیان باید در سامانه غزال ثبت نام نمایند، برای اطلاعات تکمیلی به پرتال صندوق نوآوری و شکوفایی مراجعه نمایید.
 

چه ملاک و معیارهایی برای انتخاب محل غرفه وجود دارد؟

زمان ثبت نام و واریز وجه، متراژ غرفه، گروه بندی

 

هزینه دریافت شده شامل چه مواردی میشود ؟

هزینه دریافت شده شامل 1000 دلار جهت  یک غرفه  9 متری است که دربرگیرنده سازه فلزی، میز کانتر، کفپوش، سردر و روشنایی است که  در صورت نیاز به غرفه سازی پیشرفته هزینه اضافی دریافت خواهد شد.

 

مهلت ثبت نام تا چه زمانی میباشد؟

تا دو هفته قبل از برگزاری، ولی به دلیل محدودیت تعداد، پیشنهاد میکنیم زودتر ثبت نام کنید (فقط 20 شرکت ثبت نام میکنیم)

 

هزینه و رزرو هتل و بلیط هواپیما؟

بلیط هواپیما را می توانید از سایتها تهیه کنید (پرواز ماهان شنبه مستقیم یک روز در هفته) هزینه حدودی 13 میلیون تومان

هتل را می توانید از سایتهای معتبر رزرو کنید. شرکت ما هم یک هفته قبل از نمایشگاه، تعدادی از هتلهای مناسب نزدیک به نمایشگاه را به ثبت نام کنندگان معرفی خواهد کرد.(30 الی 100 دلار)

 

آیا تور بازدید دارید؟

در صورت تعدد درخواست و به حد نصاب رسیدن ،  توری  با هزینه حدودی 1000$ شامل هتل وبازدید جهت یک هفته اعلام خواهد گردید، لذا در صورت نیاز لطفا درخواست خود را به ادرس ایمیل ارسال نمایید.

 

شرح کاملی ازجزییات نمایشگاه :

 

 

دریافت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه نمایشگاه:

تماس:    02171057165 

ایمیل: info.zinonic@gmail.com

 

برای نهایی کردن ثبت نام لطفا فرم قرار داد زیر را دانلود کنید و بعد از تکمیل اطلاعات آپلود و به آدرس ایمیل بالا ارسال نمایید.

دانلود فرم
بارگزاری فرم ( pdf یا docx )