واردات

واردات

شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک با ارائه خدمات تخصصی و برخورداری از دفاتر اختصاصی و نمایندگی در برخی کشورهای مبادی اقدام به خرید کالا و تجهیزات و نیز حمل و ترخیص آن ها و در نهایت ورود کالا به ایران می کند. عمده فعالیت های ما در بحث واردات کالا و تجهیزات به شرح زیر است:

ثبت سفارش کالا

یکی از گام های مهم واردارت کالا، ثبت سفارش کالا است که با دریافت پیش فاکتور از فروشنده و اخذ مجوز ثبت از سازمان توسعه تجارت ایران، انجام می پذیرد. بر این اساس مشخصات کالا و تعداد آن ها در سیستم سازمان توسعه تجارت کشور ثبت می شود و کالاهای وارداتی تحت کنترل قرار می گیرند.

حمل و نقل کالا

فرقی نمی کند چه کالایی داشته باشید، مهم این است که کالای شما با حمل و نقل مناسب جابجا شود و در فرایند جابجایی با مشکلی مواجه نشود. بخش مهمی از خدماتی که در شرکت زینو بنیان نیک انجام می گیرد، جابجایی و حمل و نقل کالا به صورت هوایی و دریایی از مبدا به گمرکات کشور است.

ترخیص کالا

صادرات و واردات طبق فرایندی قانونی انجام می گیرد و چندین مرحله دارد. یکی از مراحل مهمی که در این فرایند حائز اهمیت است، ترخیص کالا است که توسط شرکت ترخیص کالا صورت می گیرد. شرکت زینو بنیان نیک با ارائه مدارک لازم و انجام مراحل ترخیص کالا، در کمترین زمان و بهترین نحوه ممکن، کالای مورد نظر شما را ترخیص خواهد کرد. در ترخیص کالا تجربه و اطلاعات از مراحل ترخیص کالا نقش مهمی دارد. یک ترخیص کار حرفه ای باید از قوانین ترخیص گمرکی کشور اطلاعات کامل داشته باشد تا بتواند در کمترین زمان، کالای مورد نظر را ترخیص کند.