ادارات، شرکت‌ها و بانک‌ها

ادارات، شرکت‌ها و بانک‌ها

ضد عفونی کردن هوا و سطوح ادارات، شرکتها و بانکها

1-ضد عفونی کردن ادارات

ضد عفونی کردن سطوح و فضای ادارات امری حیاتی برای ادامه فعالیت است.
ضدعفونی کردن ادارات به دلیل تعداد بالای مراجعه افراد  بخصوص در شرایط گستردگی ویروس کورونا از اهمیت زیادی برخوردار است. همواره در کشور ما مراجعه به کلیه اداره‌ها مانند دفاتر پلیس +10،دفاتر پیشخوان دولت ، ادارات بیمه و کلیه ادارات دولتی وابسته به مردم و حرف که نیاز به حضور فیزیکی افراد دارند از کارهای روزمره بوده است و نقش زیادی در زندگی ما دارد، تا جایی که حتی در زمان همه گیری ویروس کورونا مشغول به فعالیت بودند و تردد در آن‌ها صورت می‌گرفت. ادارات با وجود فضای بسته و تردد زیاد مراجعه کنندگان پتانسیل بالایی در انتشار ویروس‌ها دارند. از این رو برای حقظ سلامت مراجعه کنندگان و پرسنل باید ضوابط بهداشتی رعایت شود. یکی از عوامل مهم در این ضوابط ضدعفونی کردن سطوح و فضا می‌باشد. به طور کلی ضدعفونی کردن یعنی کاهش تعداد میکروارگانیسم‌های موجود در هوا یا روی سطوح تا اندازه ای که توان ایجاد بیماری در انسان را نداشته باشند. فرایند ضدعفونی کردن باید مستمر و با رعایت نکات ایمنی باشد به صورتی که علاوه بر ضدعفونی کردن تمام فضا ، مواد ضدعفونی باید غیرسمی،ارگانیک و ضد حساسیت باشد. دستگاه Zspray با بهره گیری از تکنولوژی‌ روز دنیا علاوه بر قدرت بالا در از بین بردن اناوع میکروارگانیسم‌ها (اثر بخشی %99.9) از جمله ویروس کرونا بدون نیاز به حضور اپراتور فضایی ضد عفونی شده ای برای پرسنل و مراجعه کنندگان فراهم می‌کند.

2-ضد عفونی کردن شرکتها

ضدعفونی کردن سطوح و فضای شرکت‌ها باعث حفظ سرمایه انسانی میشود.

در دنیا همواره واگذاری امور اقتصادی و صنعتی از بخش دولتی به بخش خصوصی پیشرفت کشورها را در بر داشته، در کشورما نیز در دهه اخیر فرایند خصوصی سازی یکی از بحث‌های داغ تبدیل شده است.در حال حاظر طبق امار سایت  تجارت نیوز سهم بخش خصوصی از گروه  حقوق‌بگیران حدود ۷۰ درصد شاغلان را شامل می‌شود. در نتیجه شرکت‌ها یکی از مهمترین ارکان اقتصادی در کشور به شمار می‌آید که گروه بزرگی از جامعه حقوق‌بگیران را در برمیگیرد.

کارمندان شرکت‌ها اغلب در فضای بسته مشغول به کار هستند و در نتیجه رعایت نکات بهداشتی در فضای کار یکی از مهمترین عوامل برای حفظ سلامت این قشر مهم از جامعه است. با توجه به شیوع ویروس‌ میکروب و الوده بودن هوا در اکثر کلان شهرها یکی از کارهای ضروری برای حفظ سلامت افراد ضدعفونی کردن  محل کار است. تا جایی که وزارت بهداشت در شرایط انتشار ویروس کورونا (کووید 19) ضدعفونی کردن محیط‌­های کاری را اجباری اعلام کرد. در نتیجه یکی از راهکارهای مهم برای حفظ سلامت کارکنان شرکت‌ها ضد عفونی کردن فضای محیط کار است. اگر چه ضدعفونی کردن محیط توسط شرکت‌های خصوصی انجام می‌شود اما به دلیل تداخل با ساعات اداری و گران بودن هزینه‌های فرایند ضد عفونی شرکت‌ها اغلب تمایلی برای همکاری نشان نمی‌دهند. دستگاه Zspray با هزینه‌ی پایین و با بهره گیری از تکنولوژی مه‌خشک کلیه سطح از جمله سطوح شیشه‌ای، چوبی، فلزی، پلاستیکی، استیل، لمینت،کاشی، سرامیک، سنگ و ... را ضدعفونی می‌کند. همچنین این دستگاه بصورت خودکار و بدون نیاز به حضور کاربر می‌تواند در مدت کوتاه حجم زیادی از فضا و سطح را از وجود هرگونه میکروارگانیسم از جمله انواع ویروس ها ، ویروس کرونا، ابولا، قارچ ها و انواع باکتری ها ضدعفونی کند، تا بدون تداخل با ساعات اداری و فضای کار سالمی برای شرکت‌ها ایجاد نماید.

3-ضد عفونی کردن بانکها
بانک
ها نسبت به ضدعفونی کردن هوا و سطوح نیاز حیاتی دارند!!

طبق گذارش خبرگذاری صدا و سیما بانک‌ها بیشترین مراجعه کننده را در روز به خود اختصاص می‌دهد، بانک‌ها شریان اصلی اقتصاد را تشکیل می‌دهند و درج آن‌ها در فهرست مشاغل گروه یک نشان از اهمیت آن‌ها است. روزانه هزاران نفر از اقشار مختلف برای انجام کارهای مختلف به بانک مراجعه می‌کنند و در این فرایند مبادله‌ی اسکناس صورت می‌گیرد که یکی از اصلی ترین راه‌های انتقال بیماری از جمله انواع ویروس ها ، ویروس کرونا، ابولا، قارچ ها و انواع باکتری‌ها می‌باشد. همچنین کنترل و قطع زنیجره بیماری در بانک‌ها به سلامت کل جامعه کمک خواهد کرد. با توجه به مطالب ذکر شده استفاده از یک فرایند تخصصی برای ضد عفونی کردن بانک‌ها امری حیاتی می‌باشد. دستگاه ضد عفونی کننده Zspray بصورت خودکار و بدون نیاز به حضور کاربر می‌تواند در مدت کوتاه حجم زیادی از فضا و سطح را ضدعفونی کند، این مقدار برابر 200 متر مکعب در 20 دقیقه است، همچنین با ایجاد ذرات با قطر 5 میکرون  و با بهره گیری از موتور توربوجت کلیه سطح از جمله سطوح شیشه‌ای، کاغذی، چوبی، فلزی، پلاستیکی، استیل، لمینت،کاشی، سرامیک، سنگ و ... تاثیر می‌گذارد و محیط سالمی برای مردم و کادر شاغل در بانک‌ها فراهم می‌نماید.