نمایشگاه بین المللی IraqHealth2021

فراخوان ثبت نام نمایشگاه بین المللی عراق هلث 2021 (اطلاعیه جدید )

شرکت زینو بنیان به عنوان برگزار کننده نمایشگاه عراق هلث از شرکت های شاغل در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دندان پزشکی و داروئی دعوت می‌کند تا در این رویداد مهم شرکت نمایند و خود را برای  حضور در بازارهای بین المللی محک بزنند. این نمایشگاه در شهر نجف در کشور عراق برگزار خواهد شد. در تاریخ 10 تا 12 شهریور برگزار میشود.
ضمناً به دلیل وجود محدودیت فضا اولویت با شرکت هایی است که زودتر ثبت نام خود را انجام می دهند. 
برای دانلود کاتالوگ نمایشگاه عراق هلث 2021 لطفا کلیک کنید

b tarikh

برای پیش ثبت نام در این نمایشگاه لطفا کلیک کنید

نمایشگاه عراق هلث بزرگترین رویداد حوزه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی ,  دندانپزشکی در کشور عراق به حساب می آید، همچنین در حوزه‌ی داروئی هر ساله شرکت‌های ایرانی با تجار و دولت عراق قرار دادها و تفاهم نامه‌های مهمی امضا می کنند.
این نمایشگاه که مورد حمایت وزارت بهداشت عراق است با حضور کشورهای مطرح حوزه صنعت پزشکی برگزار می شود، همواره حاشیه این نمایشگاه مرکزی مهم در برگزاری اسمینارها، کنفرانس‌ها و همایش‌های B2B در صنعت پزشکی بوده است.

نمایشگاه بین المللی یکی از ابزارهای مؤثر شرکت‌ها جهت توسعه بازار است. شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک به عنوان عضوی از اتاق بازرگانی ایران و عراق، اتاق بازرگانی ایران و امارات، کمیسیون تجارت و بازرگانی و رئیس کمیسیون تجهیزات و خدمات پزشکی اتاق بازرگانی ایران و امارات با سوابق اجرایی روشن طی سال‌های اخیر و با برخورداری از تیمی فعال و حرفه‌ای در کشورهای همسایه‌ ایران از جمله عراق و پاکستان، افغانستان و آذربایجان سعی نموده علاوه بر مدیریت پروژه‌های صادراتی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری نمایشگاه‌های خارجی کرده است، همچنین در تلاش است تا با کسب حمایت‌های مالی از سوی سازمان‌های دولتی شرایط را برای فعالیت تولید کنندگان داخلی در کشورهای دارای پتانسیل بالا فراهم سازد.

کشور عراق به دلیل ضعف در زیرساخت ها پزشکی و کمبود مراکز درمانی همواره رتبه اول را بین کشور های همسایه در توریست پزشکی داشته است. با گسترش ویروس کورونا و ایجاد محدودیت ها در تردد، بسته بودن مرزها و .. نیاز بسزایی درایجاد زیرساخت های پزشکی مانند بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، آزمایشگاه ها بوجود آمد. همچنین در راستای واکسناسیون همگانی در کشور عراق نیاز این کشور به زیرساخت های درمانی و داروئی در حال حاضر اولویت اول وزارت بهداشت عراق است که فرصتی استثنائی برای ورود شرکت های ایرانی می باشد.
امروزه پیش از هر زمانی شاهد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تخصصی در سطح بین‌المللی هستیم که یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای بازاریابی بین المللی است و هیچ‌یک از وسایل ارتباط‌جمعی همانند نمایشگاه کارکرد چندبعدی ندارد، شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی مزایای زیادی ایجاد می‌کند.

سوالات متداول

چرا شرکت در نمایشگاه مهم است؟

امروزه نمایشگاه یکی از ارکان مهم بازرگانی به حساب می‌آید. و سالانه شرکت‌ها ملیون ها دلار صرف حضور و برپایی نمایشگاه ها میکنند، نمایشگاه یک روشی ساده و محبوب برای بازاریابی و ارایه محصول و خدمات کسب و کار است. با پیشرفت در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ و... این روش کماکان از روش های محبوب است که اکثر شرکت های بزرگ از آن استفاده می کنند.

بازار کشور عراق به دلیل بکر بودن می تواند پله پرتاب برای کسب و کار شما باشد. اما کمبود اطلاعات کاربردی و بازارسنجی، ورود به این بازار را دشوار می کند.حضور در نمایشگاه سبب میشود شما تمام محصولات و خدمات خود را صورت مستقیم به تجار اصلی حوزه مربوطه ارائه دهید. که شامل بخش‌های دولتی و خصوصی می شود. همچنین منجر به جذب مخاطبان جدید و ایجاد روابط اقتصادی در یک بازار جدید خواهد شد که برای توسعه کسب و کار امری حیاتی است.

صندوق نوآوری و شکوفایی چه تسهیلاتی برای شرکت های دانش بنیان ارایه می دهد؟

طبق هماهنگی شرکت زینوبنیان نیک با صندوق نوآوری و شکوفایی این تسهیلات تا سقف 100 ملیون تومان به شرکت های دانش بنیان شرکت کننده در نمایشگاه پرداخت میشود. که این مبلغ پس از شرکت در نمایشگاه و منوط به ارائه فاکتور رسمی است. اطلاعات بیشنر در وبسایت صندوق نوآوری و شکوفایی.

مراحل اخذ حمایت شرکت‌های دانش بنیان از صندوق نوآوری و شکوفایی چگونه است؟

برای اخذ این حمایت شرکت‌های دانش بنیان باید در سامانه غزال ثبت نام نمایند، برای اطلاعات تکمیلی به پرتال صندوق نوآوری و شکوفایی مراجعه نمایید.

در صورت شدت گرفتن کورونا، تعطیل شدن نمایشگاه آیا هزینه قابل استرداد است ؟

ویروس کورونا در زندگی همه انسان ها تاثیرهایی گذاشته است و اخبار کنسل شدن گرده همایی ها پروازها و...  جزو اخبار طبیعی تلقی می شود. نمایشگاه IraqHealth2021 نیز از این امر مستثنی نیست. طبق هماهنگی های انجام شده توسط شرکت زینو بنیان نیک در صورت به وجود آمدن شرایط خاص (نبود پرواز، مشکلات مربوط به برگزار کننده و ...)  نمایشگاه به تاریخ دیگری موکول می شود، ولی در صورت لغو شدن نمایشگاه پول پرداختی شما بازگردانده می‌شود.

چه ملاک و معیارهایی برای انتخاب محل غرفه وجود دارد؟
زمان ثبت نام و واریز وجه، متراژ غرفه، گروه بندی

هزینه دریافت شده شامل چه مواردی میشود ؟

هزینه دریافت شده شامل یک غرفه است که دربرگیرنده سازه فلزی، میز کانتر، کفپوش، سردر و روشنایی است که  در صورت نیاز به غرفه سازی پیشرفته هزینه اضافی دریافت خواهد شد.

برای نهایی کردن ثبت نام لطفا فرم قرار داد زیر را دانلود کنید و بعد از تکمیل اطلاعات آن را بارگزاری کنید.

دانلود فرم
بارگزاری فرم ( pdf یا docx )