نمایشگاه بین المللی سلیمانیه-کردستان عراق

فراخوان ثبت نام نمایشگاه بین المللی سلیمانیه (اطلاعیه جدید )

با عرض پوزش نمایشگاه بین المللی سلیمانیه از طرف برگذارکننده به تعویق افتاد. تاریخ جدید آن متعاقبا اعلام خواهد شد

شرکت زینو بنیان به عنوان نماینده نمایشگاه بین المللی سلیمانیه از شرکت های شاغل در حوزه‌های داروئی، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دندان پزشکی  دعوت می‌کند تا در این رویداد مهم شرکت نمایند و خود را برای  حضور در بازارهای بین المللی محک بزنند. این نمایشگاه در شهر سلیمانیه در کشور عراق  برگزار خواهد شد.
ضمناً به دلیل وجود محدودیت فضا اولویت با شرکت هایی است که زودتر ثبت نام خود را انجام می دهند. 

bnr twyq.[1]

برای پیش ثبت نام در این نمایشگاه لطفا کلیک کنید

نمایشگاه بین المللی سلیمانیه اولین و مهم‌ترین نمایشگاه پزشکی در اقلیم کردستان عراق به حساب می آید. این رویداد در حوزه‌های داروئی، تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دندان پزشکی میتواند دروازه ای برای وارد شدن به بازار اقلیم کردستان عراق باشد.
با توجه به بازار سنجی انجام شده توسط شرکت زینوبنیان نیک (مطالعه اقتصادی بازار، جمعیت، درآمد، سواد عمومی، خاصیت جغرافیایی و ...) این نمایشگاه مورد توجه اکثر تجار و مسئولین دولتی حوزه های ذکر شده خواهد بود. همواره حاشیه چنین نمایشگاهایی سمینارها، کنفرانس‌ها و همایش‌های B2B در صنعت پزشکی برگزار میشود.

نمایشگاه بین المللی یکی از ابزارهای مؤثر شرکت‌ها جهت توسعه بازار است. شرکت مدیریت صادرات و واردات زینو بنیان نیک به عنوان عضوی از اتاق بازرگانی ایران و عراق، اتاق بازرگانی ایران و امارات، کمیسیون تجارت و بازرگانی و رئیس کمیسیون تجهیزات و خدمات پزشکی اتاق بازرگانی ایران و امارات با سوابق اجرایی روشن طی سال‌های اخیر و با برخورداری از تیمی فعال و حرفه‌ای در کشورهای همسایه‌ ایران از جمله عراق و پاکستان، افغانستان و آذربایجان سعی نموده علاوه بر مدیریت پروژه‌های صادراتی اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری نمایشگاه‌های خارجی کرده است، همچنین در تلاش است تا با کسب حمایت‌های مالی از سوی سازمان‌های دولتی شرایط را برای فعالیت تولید کنندگان داخلی در کشورهای دارای پتانسیل بالا فراهم سازد.

امروزه پیش از هر زمانی شاهد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تخصصی در سطح بین‌المللی هستیم که یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای بازاریابی بین المللی است و هیچ‌یک از وسایل ارتباط‌جمعی همانند نمایشگاه کارکرد چندبعدی ندارد، شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی مزایای زیادی ایجاد می‌کند.

سوالات متداول

چرا شرکت در نمایشگاه مهم است؟

امروزه نمایشگاه یکی از ارکان مهم بازرگانی به حساب می‌آید. و سالانه شرکت‌ها ملیون ها دلار صرف حضور و برپایی نمایشگاه ها میکنند، نمایشگاه یک روشی ساده و محبوب برای بازاریابی و ارایه محصول و خدمات کسب و کار است. با پیشرفت در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی آنلاین، دیجیتال مارکتینگ و... این روش کماکان از روش های محبوب است که اکثر شرکت های بزرگ از آن استفاده می کنند.

بازار کشور عراق به دلیل بکر بودن می تواند پله پرتاب برای کسب و کار شما باشد. اما کمبود اطلاعات کاربردی و بازارسنجی، ورود به این بازار را دشوار می کند.حضور در نمایشگاه سبب میشود شما تمام محصولات و خدمات خود را صورت مستقیم به تجار اصلی حوزه مربوطه ارائه دهید. که شامل بخش‌های دولتی و خصوصی می شود. همچنین منجر به جذب مخاطبان جدید و ایجاد روابط اقتصادی در یک بازار جدید خواهد شد که برای توسعه کسب و کار امری حیاتی است.

در صورت شدت گرفتن کورونا، تعطیل شدن نمایشگاه آیا هزینه قابل استرداد است ؟

ویروس کورونا در زندگی همه انسان ها تاثیرهایی گذاشته است و اخبار کنسل شدن گرده همایی ها پروازها و...  جزو اخبار طبیعی تلقی می شود. نمایشگاه IraqHealth2021 نیز از این امر مستثنی نیست. طبق هماهنگی های انجام شده توسط شرکت زینو بنیان نیک در صورت به وجود آمدن شرایط خاص (نبود پرواز، مشکلات مربوط به برگزار کننده و ...)  نمایشگاه به تاریخ دیگری موکول می شود، ولی در صورت لغو شدن نمایشگاه پول پرداختی شما بازگردانده می‌شود.

چه ملاک و معیارهایی برای انتخاب محل غرفه وجود دارد؟
زمان ثبت نام و واریز وجه، متراژ غرفه، گروه بندی

هزینه دریافت شده شامل چه مواردی میشود ؟

هزینه دریافت شده شامل اقامت هتل (چهارستاره) برای یک نفر و یک غرفه در نمایشگاه است که دربرگیرنده سازه فلزی، میز کانتر، کفپوش، سردر و روشنایی است که  در صورت نیاز به غرفه سازی پیشرفته هزینه اضافی دریافت خواهد شد.

برای نهایی کردن ثبت نام لطفا فرم قرار داد زیر را دانلود کنید و بعد از تکمیل اطلاعات آن را بارگزاری کنید.

دانلود فرم
بارگزاری فرم ( pdf یا docx )